Deze aanbieding betreft het showmodel zoals op de afbeeldingen getoond
Lovesit Maxa is leverbaar in oneindig veel mogelijkheden en is een echte allemans-vriend. Dankzij het luxe zitcomfort, de uitgebreide stoffencollectie en de tijdloze vormgeving past deze royale 1,5 zits in elk interieur.
Naast alle standaard afmetingen kan dit model ook volledig op maat volgens uw wens geproduceerd worden zonder extreme prijsverhogingen en binnen de standaard levertijd. Ideaal voor als je specifieke wensen hebt betreft afmeting en uitvoering.
Handmade in Holland
Onze bijzondere en nauwkeurig samengestelde zitmeubels worden volledig met de hand geproduceerd in Nederland. Dit doen
we om duurzaamheid, zitcomfort én design perfect te kunnen combineren
én voor de lange termijn te garanderen. Daarnaast kies je hierdoor zelf je stoffen, kleuren en
patronen, en is het bovendien mogelijk om veel van onze banken
volledig op maat te maken!
Door de jaren heen hebben wij een select aantal meubelmakers om ons
heen verzameld die onze passie voor het product kunnen verstaan en
vertalen. Onze meubelmakers werken met de beste materialen, de mooiste stoffen en ledersoorten en de sterkste garens.
Proefzitten? Of benieuwd naar het gigantische aanbod in stoffen, kleuren en ledersoorten? In onze showroom staan alle op de website getoonde banken opgesteld dus kun je het comfort zelf ervaren, én heb je een totaal overzicht van het uitgebreide aantal opties.